AUTO KARLÍN - OPERATIVNÍ LEASING AUTOMOBILŮ

Autoservis - příjem vozidel

Autoservis

Opravy osobních a dodávkových automobilů všech světových značek.

Pozáruční servis korejských vozidel

Servisní místo Hyundai-raj.cz

 

  

Mechanické opravy vozidel a jejich částí

Náš servis disponuje všemi dostupnými informacemi a databázemi k všem značkám automobilů a k tomu i potřebnými originálními přípravky pro jednotlivé montáže, což nám umožňuje konkurovat značkovým servisům a to především za i několika násobně levnější ceny práce, ale i náhradních dílů.

Naši pracovníci jsou pravidelně vyškolováni na jednotlivé servisní úkony a v různých odvětvích i specialisty s patřičným certifikátem způsobilosti.

Diagnostika

Mezi vybavení naší mechanické dílny patří nejrůznější diagnostické přístroje kde mezi nejnovější patří Diagnostický přístroj TEXA, umožňující komunikaci s řídícími jednotkami všech značek automobilů a dále měření tlaku a průtoku paliva, proměřování jednotlivých elektronických částí motoru (osciloskop) atd.

Geometrie

Dále provádíme měření sbíhavosti kol na nové laserové 8.sensorové geometrii od společnosti John Been ve verzi V.A.G. …. Schválené pro užívání v dealerské síti VW Group.

Klimatizace

Plnění a údržba a desinfekce autoklimatizací se v našem servisu provádí na plně automatickém zařízení .

Brzdy

Jsme jedním z mála servisů na území ČR, kterým se dostalo pocty stát se BRZDOVÝM CENTREM ATE.

Základním předpokladem stát se brzdovým specialistou je vlastnit veškeré potřebné vybavení potřebné k opravám a údržbě i těch nejnovějších a nejsložitějších brzdových systémů vyráběných na celém světě. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni ve speciálních výcvikových střediscích.

K dalším opravám jako jsou např. opravy motorů,převodovek,podvozkových skupin,výměny čelních oken atd. vlastníme potřebné vybavení, které je však standardním vybavením všech servisů udržujících krok s dobou a konkurujícím značkovým servisům.

Novinky

AUTO KARLÍN, s.r.o.