Skip to main content
Smluvní partner

LAKOVNA

Karosárna


Servis disponuje veškerým technickým vybavením a znalostmi potřebnými ke kvalitní opravě karoserie, což nám umožňuje provádět opravy i pro mnohé značkové autoservisy?
K nezbytně nutnému vybavení karosárny patří především rovnací rám, kvalitní svařovací technika a rozpínací soupravy. Pracujeme jen s kvalitními karosářskými díly a to dle přání zákazníka jak s originálními tak neoriginálními díly (od kvalitních dodavatelů).
Další potřebné materiály jako jsou např. speciální tmely, lepidla, ochranné vosky a jiné používáme z řad vysoce kvalitních dodavatelů těchto produktů jako např. Wurth,Berner atd.

Lakovna


Naše lakovna pracuje s vodouředitelnými barvami STANDOX. Tyto vodouředitelné materiály jsou vyráběné s ohledem k životnímu prostředí. Barvy od společnosti STANDOX patří k nejpestižnějším materiálům používaných při výrobě nových automobilů a jejich dalších opravách. Prakticky 100% výběr odstínu garantuje práce se spektrometrem. Tento přístroj sejme odstín barvy z vozu, převede do digitální podoby, odešla data do počítače, který pomocí speciálního programu vybere správnou recepturu. K vysoké kvalitě našich autolaků dále přispívá i dodržování veškeré technologie předepsané výrobcem ( získáváme pravidelným školením našich pracovníků u dodavatele materiálů) a dále používáním i doprovodného materiálu od stejného výrobce (STANDOX). Speciálně uzpůsobená lakovací kabina od společnosti LAGOS nám umožňuje lakovat i dodávková vozidla největších rozměrů.